Ross Care

Ross Care renews its sponsorship of AFC Oldham

Ross Care odnawia sponsoring z drużyną AFC Oldham

Jako ekskluzywni partnerzy klubowi, Rosscare sponsorowało swój lokalny zespół AFC Oldham przez poprzednie trzy sezony i z przyjemnością ogłasza przedłużenie sponsoringu o kolejne dwa lata.

Będąc sponsorem pierwszej męskiej drużyny, marka Rosscare jest z dumą prezentowana na strojach domowych i wyjazdowych, wykonanych przez lokalną firmę Hope & Glory Sportswear. Ponadto Rosscare przekaże wszelkie datki na cele charytatywne zebrane przez klub w okresie sponsorowania do kwoty kolejnych 700 funtów.

Dzięki niezależnemu sklepowi w Oldham firma Rosscare ma przyjemność wspierać taki lokalny zespół, gdzie wielu obecnych i nowych klientów może również śledzić i wspierać AFC Oldham oraz z podekscytowaniem obserwować postępy zespołu w tym sezonie.

Alastair Ronaldson, menedżer ds. marketingu i sprzedaży w Ross Care, powiedział: „Kluczowym czynnikiem naszego wsparcia dla klubu jest to, że doceniamy szerszą pracę, jaką AFC Oldham odgrywa również na rzecz społeczności – wspierając działania charytatywne i poprawiając dobre samopoczucie poprzez uczestnictwo w klubie, a także psychiczne zdrowie, piłka nożna i spacery. Życzymy pierwszej drużynie i reszcie klubu wszystkiego najlepszego w nadchodzącym sezonie.”

Ross Elliott, specjalista ds. mediów i komunikacji AFC Oldham, skomentował: „Jesteśmy zachwyceni ponownym przyjęciem na pokład firmy Ross Care, która przez ostatnie trzy lata niezwykle wspierała pierwszy zespół, naszą pracę społeczną i inicjatywy dotyczące zdrowia psychicznego. Zespół Ross Care podziela nasze wartości dotyczące zaangażowania społecznego, a ich zobowiązanie do przekazania darowizny na rzecz organizacji charytatywnej jest niesamowite”.

Dale Harris, prezes AFC Oldham, dodał: „W imieniu AFC Oldham chciałbym podziękować firmie Ross Care za ich ciągłe wsparcie. Pomimo niezwykle trudnych trzech lat dla lokalnych firm, utrzymanie naszego partnerstwa pokazuje, jak wysoko cenią nasz klub i pracę, którą wykonujemy. Towarzyszy temu wartość, jaką przywiązujemy do tego partnerstwa. Nasz klub prosperuje i odnosi sukcesy dzięki kluczowym partnerstwom z lokalnymi firmami i organizacjami. Oferta Ross Care odpowiadająca naszym wysiłkom związanym ze zbieraniem funduszy to coś, co należy pochwalić i świętować w całej naszej społeczności”.

Dodaj komentarz

*Komentarze muszą zostać zatwierdzone przed wyświetleniem.

Pasek boczny